Šuoliai su virve Vilniuje

Šuoliai su virve Vilniuje

Šuoliai su virve nuo Tilto
Šuoliai su virve Vilniuje

Šuoliai nuo tilto su virve, dar žinomi kaip ropejumping yra itin ekstremali ir daug emocijų sukelianti pramoga. Pramoga gimė JAV, kuomet uolų laipiotojai, norėdami įveikti laisvo kritimo baimę pradėjo šokinėti nuo uolų ar kitų objektų. Tačiau ilgainiui pramoga prigijo kituose žemynuose ir šiuo metu itin populiari Rusijoje, Ukrainoje, Moldovoje, Latvijoje ir kitose šalyse. Pramogos alternatyva užsienio šalyse – šuoliai su guma.

Šuoliai su virve organizuojami Vilniuje. Renginio datą ir laiką deriname pagal užsakovo pageidavimą. Galime organizuoti šuolį tiek vienam žmogui, tiek didesnėmis grupėmis. Šuolis su virve gali būti ilgesnės veiklos elementas, pavyzdžiui – užduotis orientacinėse varžybose.

Kainoraštis:

Šuolių paketasKaina
Šuolis su virve vienam žmogui€150
Iki 10 šuolių su virve paketas€250
Papildomas šuolis su virve€25

Pramoga idealiai tinka iššūkių ir emocijų ištroškusiam įmonės kolektyvui, mergvakariams, bernvakariams ar draugų gimtadieniui. Šuoliai su virve puikiai tiks patikrinti kolegas ir jų baimės įveikimo galimybes.

Visa naudojama įranga yra sertifikuota ir pritaikyta kelis kartus didesnėms aprkovoms, negu gauna šuolių metu. Virvės ir karabinai yra dubliuojami. Šuoliams naudojami aukštuminiai, patogūs apraišai su paminkštinimais.

Kolektyvas organizuojantis šią pramogą – patyrę alpinistai, laipiotojai uolomis, kurie savo žinias ir patirtį pritaiko ekstremaliems renginiams Lietuvoje.

Šuolių su virve galerija:

Susisiekite:

+37062739146

info@microadventures.lt